Ana Sayfa Hakkımızda Referanslar İletişimAna Menü
Ek Menü
Bizden Haberler
Hava Durumu

  
Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 2
Bugün : 52
Dün : 269
Bu Ay : 8708

Sudan Etkilenmeyen Parke

                                           

Aquafloor %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle size yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Aquafloor’un suya ve neme karşı mükemmel dayanım özelliği vardır. Aquafloor hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, kapalı teraslar için uygun bir malzemedir.

Aquafloor özellikle oteller, restoranlar, spor salonları, mağazalar ve ofisler gibi proje uygulamaları içinde önerilebilecek en uygun yer döşemesi çözümüdür.

Aquafloor klasik ahşap laminat parkelere oranla sesi daha fazla emme özelliğine sahiptir. Bu sayede adım atma esnasında oluşan topuk sesine karşı tok akustik bir efekt verir. Ahşap yer döşemesi hissiyatını kaybetmeden, gereksiz gürültüye izin vermez.

Aquafloor yüzeyi her zaman hijyen sağlayan poliüretan esaslı tabaka ile kaplıdır. Toz ve leke tutmaz. Ekstra güçlü aşınma tabakasına sahiptir.

Aquafloor bulunduğu çevrenin sıcaklık derecesini benimseyerek konforlu ve samimi bir ortam sağlar. Sıcaklık değişimlerine karşı aşırı çalışma yapmaz, kendi içinde absorbe eder.

Aquafloor’ un uygulaması ve bakımı çok kolay ve zahmetsizdir. İlk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur. Sağlığa zararlı malzeme içermeyen tamamen birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, geri dönüştürülebilinir, doğa dostu bir üründür.

Serfleks A.Ş.tarafından üründen kaynaklı hatalara karşı 15 YIL GARANTİ ‘lidir.Alaska Meşe Laminant - AQ4602
 
Arizona Meşe - AQ4601
 
Atlanta Meşe Laminant - AQ4804
 
Florida Meşe Laminant - AQ4802
 
Kanada Meşe Laminant - AQ4803
 
Kolarado Meşe Laminant - AQ4801
 
Norveç Meşe Laminant - AQ4306
 
Sibirya Meşe Laminant - AQ4607
 
Wenge Laminant - AQ4805
 

alternatif kelimeler:sudan etkilenmeyen laminat parke suya dayanıklı laminat sudan kabarmayan parke fiyatları sudan şişmeyen laminantparke

2010 © ankaralaminatparke.com - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
997059 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre